Foto: Pixabay.com

Vai cīņas Noels Gevors VS Mairis Briedis tiešraide būs pieejama Latvijā?

Līdz Latvijas labākā boksera Maira Brieža nākamajai cīņai atlicis vairs pavisam nedaudz – tā paredzēta 2018. gada 10. novembrī. Un tieši mēnesi pirms šīs cīņas, kas norisināsies Čikāgā Pasaules boksa supersērijas ietvaros kā ceturtdaļfināla cīņa, bokseris Briedis rūpīgi gatavojas treniņnometnē, lai spētu veiksmīgi un efektīvi stāties pretī Vācijas boksa pasaules pārstāvim Noelam Gevoram (citā vārdā pazīstams kā Norairs Mikaeljans). Kā stāsta Maira Brieža menedžeris Raimonds Zeps, šajā treniņnometnē Briedis ir uzsācis sparingcīņu treniņus, bet vai cīņas Noels Gevors VS Mairis Briedis tiešraide būs pieejama arī Latvijā?

Viss notiek pēc rūpīgi izstrādāta plāna

Raimonds Zeps precizēja, ka Mairis gaidāmajai cīņai ar Gevoru gatavojas, vadoties pēc rūpīgi izstrādāta plāna, lai uztrenētu izturību, tādēļ šonedēļ tikuši uzsākti sparinga cīņas treniņi. Vairāk informācijas gan Brieža menedžeris neatklāja. Pašlaik viss notiekot pēc nolemtā plāna, un vairāk informācijas netiekot izplatīts tādēļ, lai Briedis netraucēti varētu gatavoties novembra sākumā paredzētajai nozīmīgajai ceturtdaļfināla cīņai.

Brieža statistika

33 gadu vecumā Mairis Briedis no 25 cīņām 24 ir izcīnījis uzvaras, un 18 gadījumos no tām ir guvis virsroku ar nokautiem. Pēdējā Brieža cīņa notikusi 2018. gada jūlijā, kurā pēc punktu vērtējuma pārliecinoši ticis uzvarēts francūzis Brandons Delorjē.

Gevora statistika

Vācijas bokseris ar armēņu izcelsmi Noels Gevors, būdams sešus gadus jaunāks par Briedi, savas boksera karjeras laikā no 24 dueļiem uzvarējis 23, un nokauti no tām izcīnīti 10 gadījumos. Gevora pēdējā cīņa bijusi senāk nekā Briedim – 2017. gada septembrī –, un tajā Gevors uzvarējis amerikāņu bokseri Aizeju Tomasu.

Par cīņu

Briedis un Gevors spēkiem mērosies pirmā smagsvara kategorijā (tai pieskaitāmi sportisti ar svaru līdz 90,7 kg), un Latvijas labākais bokseris šīs svara kategorijas Pasaules boksa supersērijā ir izvēlēts ar pirmo kārtas numuru. Iepriekšējās sezonas izsētajiem sportistiem bija iespēja pašrocīgi izdarīt izvēli par saviem pretiniekiem no pārējo dalībnieku loka, taču šoreiz supersērijas organizētāji nolēma kontroli paņemt savās rokās un izveidot viņu pašu noteiktus ceturtdaļfināla cīņu pārus. Šo sistēmu izdevies panākt pateicoties četru vadošo boksa organizāciju atsaucībai. Visticamāk cīņas tiešraide būs pieejama arī Latvijā, tāpēc seko līdzi informācijai medijos!